Terraformacja Marsa PreludiumTerraformacja Marsa Preludium

Terraformacja Marsa Preludium – Dodatek do gry planszowej

41,00 

Brak w magazynie

Opis

Terraformacja Marsa Preludium dodatek do gry planszowej

Do walki o wpływy w rozszerzeniu Terraformacja Marsa Preludium dołącza 5 nowych korporacji. Sama gra zostaje rozszerzona o 7 unikatowych projektów. Sercem dodatku są jednak karty preludium, które wpływają na to, z jakim dodatkowym przywilejem rozpoczniecie rozgrywkę. Nagroda pozwoli Wam szybciej rozpędzić silniczek i pomoże w budowaniu swojej pozycji już na starcie. Karty preludium w połączeniu z korporacjami i zestawem projektów, które otrzymujemy w pierwszej turze, sprawiają, że Terraformacja Marsa staje się jeszcze bardziej regrywalna. To dodatek Preludium zdecydowanie usprawni początkową fazę gry, dzięki czemu dobór odpowiedniej korporacji będzie kluczowym czynnikiem wiodącym do zwycięstwa!

Nowe karty, nowy początek, nowa jakość Terraformacja Marsa

Terraformowanie Czerwonej Planety może przynieść olbrzymie korzyści nie tylko dla całej ludzkości, ale przede wszystkim dla korporacji agresywnie poszerzających swoje wpływy. Uzdatnianie planety do życia jest absolutnie fascynujące, ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się zaczęło?

Zdarza się, że to małe decyzje podjęte na początku przygody wpływają na to, jak ona się zakończy. W tym przypadku, te decyzje dotyczą całej planety – Marsa. A podróż właśnie się rozpoczyna…

Preludium to kolejny dodatek do gry Terraformacja Marsa, które można dowolnie łączyć z innymi rozszerzeniami i wariantami.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terraformacja Marsa

Terraformacja Marsa Preludium Dodatek do gry – zawartość pudełka:

  • 35 kart preludium
  • 5 kart korporacji
  • 7 kart projektów
  • karta wariantu WT
  • instrukcja

Dodatkowe informacje

Waga0.17 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Możesz lubić także…