Terraformacja Marsa Hellas i Elysium - dodatek do gry planszowejTerraformacja Marsa Hellas i Elysium - dodatek do gry planszowej

Terraformacja Marsa Hellas i Elysium – dodatek do gry planszowej

49,00 

Brak w magazynie

Opis

Terraformacja Marsa Hellas i Elysium – dodatek do gry planszowej

Dodatek do gry planszowej Terraformacja Marsa zawiera dwustronną planszę przedstawiającą 2 regiony na Marsie – Hellas i Elysium.

Mapa Elysium przeniesie graczy prawie na drugą stronę równika Marsa. Otworzy się przed nim północ regionu ze swoimi rozległymi nizinami, na których można stworzyć oceany, i południe obfitujące w różne minerały. Jeśli komuś uda się umieścić obszar na Olympus Mons, najwyższym szczycie w całym Układzie Słonecznym, otrzyma 3 darmowe karty.

Odkryj nowe tereny do terraformacji!

Z regionem Hellas graniczy biegun południowy Marsa i ogromny krater rozciągający się na 7 heksów, który aż prosi się o stworzenie tam wielkiego oceanu. Umieszczanie obszarów wokół bieguna zapewni nowe premie w postaci ciepła i wody.

Każda z map zawiera nowe zestawy Tytułów i Nagród współgrające z danym regionem. Umieść 3 obszary wokół bieguna południowego, aby zostać Polarnikiem. Podczas gdy możesz jeszcze zawalczyć o największą liczbę obszarów sąsiadujących z oceanami na mapie Elysium!

 

Nie jest to osobna gra, żeby móc w nią zagrać trzeba posiadać podstawową wersję gry Terraformacja Marsa.

Terraformacja Marsa Hellas i Elysium zawiera:

Dodatkowe informacje

Waga0.32 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Możesz lubić także…