Gwiezdny Munchkin: Edycja Jubileuszowa - Imprezowa Gra KarcianaGwiezdny Munchkin: Edycja Jubileuszowa - Imprezowa Gra Karciana

Gra karcianaGwiezdny Munchkin: Edycja Jubileuszowa

109,90 

1 w magazynie

Opis

Gwiezdny Munchkin: Edycja Jubileuszowa – Imprezowa Gra Karciana

Gwiezdny Munchkin Edycja Jubileuszowa  jest pełną wersją gry Star Muchkin Deluxe z nową szatą graficzną! Autorem ilustracji jest Len Peralta, którego możecie znać z wydania Munchkin The Guild czy komiksu Ten State.

Złap swój miecz laserowy i walcz z każdym cyborgiem i obcym jakiego spotkasz. Strzelaj w plecy swoich rywali i zabieraj ich sprzęt….potem wiej!

Munchkin – popularna gra karciana stworzona przez Steve’a Jacksona, wydana przez Steve Jackson Games. Jest parodią sesji gier RPG. Rozgrywa stara się parodiować w humorystyczny sposób sesję, gdzie liczy się pęd ku coraz lepszemu uzbrojeniu postaci i pokonywaniu potężnych przeciwników, którzy stają nam na drodze do zdobycia chwały i bogactwa.
Rozgrywka trwa około godziny, w zależności od graczy (od 3 do 6). Każdy z graczy zaczyna z pierwszym poziomem postaci, nie posiada dodatkowo żadnej klasy. Celem gry jest zdobycie 10 poziomu postaci, które otrzymujemy za sprzedawanie przedmiotów oraz pokonywanie potworów. Ostatniego poziomu nie możemy kupić, musi on być zdobyty poprzez ubicie bestii. Gra pełna jest negatywnych interakcji oraz instrukcja wprost zachęca nas do oszukiwania (oczywiście tak, aby nie dać się załapać przez resztę graczy).

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

  • 165 kart (Drzwi i Skarbów)
  • Plansza
  • 12 pionków
  • Instrukcja
  • 1 kość sześciościenna

 

Dodatkowe informacje

Autor

Steve Jackson (I)

Wydawca

Black Monk

Wydanie

Polskie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.