Imprezowa gra karciana Munchkin LegendyImprezowa gra karciana Munchkin Legendy

Gra karciana Munchkin Legendy

89,95 

1 w magazynie

Opis

Imprezowa gra karciana Munchkin Legendy

Legendy powracają!

Splądruj świat mitów i legend! Zmiażdż każdego napotkanego przeciwnika. Zdradź swoich kumpli i zabierz im sprzęt. Łap skarby i uciekaj.
Munchkin Legendy jest samodzielną podstawką, ale wyjątkowo dobrze łączy się z Munchkinem Fantasy i Conanem , ponieważ mają takie same rewersy kart.
Munchkin Legendy to nowa gra karciana z serii Munchkin, w której przeżyjesz legendarne przygody – bez tego całego głupiego odgrywania postaci. Pokonasz mityczne monstra i zdobędziesz słynne, magiczne przedmioty! Załóż Maskę Śmierci i Podpiętki Achillesa. Dzierż Młot Thora … albo może Czarodziejski Fagot? Zacznij od pokonywania Ciarek lub Gremlina i ostatecznie pokaż Krakenowi , kto tu rządzi. Szybki i zabawny Munchkin Legendy może doprowadzić każdą ekipę do ataków śmiechu. A kiedy oni będą się kulać po podłodze, po cichutku sięgniesz po zwycięstwo.

Uwaga! Wyjątkowo legendarne skarby.

 

Munchkin – popularna gra karciana stworzona przez Steve’a Jacksona, wydana przez Steve Jackson Games. Jest parodią sesji gier RPG. Rozgrywa stara się parodiować w humorystyczny sposób sesję, gdzie liczy się pęd ku coraz lepszemu uzbrojeniu postaci i pokonywaniu potężnych przeciwników, którzy stają nam na drodze do zdobycia chwały i bogactwa.
Rozgrywka trwa około godziny, w zależności od graczy (od 3 do 6). Każdy z graczy zaczyna z pierwszym poziomem postaci, nie posiada dodatkowo żadnej klasy. Celem gry jest zdobycie 10 poziomu postaci, które otrzymujemy za sprzedawanie przedmiotów oraz pokonywanie potworów. Ostatniego poziomu nie możemy kupić, musi on być zdobyty poprzez ubicie bestii. Gra pełna jest negatywnych interakcji oraz instrukcja wprost zachęca nas do oszukiwania (oczywiście tak, aby nie dać się załapać przez resztę graczy).

Zawartość pudełka:

  • 93 Karty Drzwi
  • 72 Karty Skarbów
  • Kość k6
  • instrukcja

Dodatkowe informacje

Autor

Andrew Hackard, Steve Jackson (I)

Wydawca

Black Monk

Wydanie

Polskie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.