Munchkin Grimm Imprezowa gra karcianaMunchkin Grimm Imprezowa gra karciana

Gra karciana Munchkin Grimm

72,90 

1 w magazynie

Opis

Munchkin Grimm Imprezowa gra karciana

Baśnie zebrane przez braci Grimm są bezsprzecznie pełne magii, oszustw i przemocy! Czyż nie brzmi to jak idealny temat dla Munchkina?

Teraz wasi bohaterowie mogą przebijać, wycinać i wypalać sobie drogę przez najbardziej znane historie, jakie kiedykolwiek zostały napisane. Postaci z baśni ożywają na kartach Munchkina Grimma, pozwalając Ci przeżyć przygodę, z której morał jest prosty – nie ufaj nikomu!

Poczuj klimat Baśni Braci Grimm

Spróbuj gry jedną z nowych klas: Łowczym, Szewczykiem lub Drwalem! Staw czoła Rozbójnikom, Bardzo, Bardzo Głodnemu Wilkowi i Wiedźmie z Bajki. Użyj Zatrutego Jabłka i Złotego Jaja, by przetrwać do końca tej opowieści!

Rewersy kart są jednakowe z wersją wersją Fantasy. Dzięki czemu możesz ją doskonale z nią połączyć, ale może być również wykorzystywany jako samodzielna gra dla 3-4 osób!

Munchkin – popularna gra karciana stworzona przez Steve’a Jacksona, wydana przez Steve Jackson Games. Jest parodią sesji gier RPG. Rozgrywa stara się parodiować w humorystyczny sposób sesję, gdzie liczy się pęd ku coraz lepszemu uzbrojeniu postaci i pokonywaniu potężnych przeciwników, którzy stają nam na drodze do zdobycia chwały i bogactwa.
Rozgrywka trwa około godziny, w zależności od graczy (od 3 do 6). Każdy z graczy zaczyna z pierwszym poziomem postaci, nie posiada dodatkowo żadnej klasy. Celem gry jest zdobycie 10 poziomu postaci, które otrzymujemy za sprzedawanie przedmiotów oraz pokonywanie potworów. Ostatniego poziomu nie możemy kupić, dlatego musi on być zdobyty poprzez ubicie bestii. Gra pełna jest negatywnych interakcji oraz instrukcja wprost zachęca nas do oszukiwania (oczywiście tak, aby nie dać się załapać przez resztę graczy).

Dodatkowe informacje

Autor

Andrew Hackard

Wydawca

Black Monk

Ilustracje

John Kovalic

Wydanie

Polskie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.