Gra karciana Dobry, Zły i Munchkin, karcianka w westernowych klimatach.Gra karciana Dobry, Zły i Munchkin, karcianka w westernowych klimatach.

Gra Karciana Dobry, Zły i Munchkin

84,90 

3 w magazynie

Opis

Gra karciana Dobry, Zły i Munchkin

Dobry, Zły i Munchkin to samodzielna gra karciana, opierającą się na mechanice Munchkin. Dlatego, jeśli chcesz, możesz ją także łączyć z Munchkinem Edycją Polską oraz dowolnymi innymi podstawkami i dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej liczby potworów, skarbów i poziomów!

Zostań najszybszym munchkinem na Dzikim Zachodzie! Wskocz w sam środek westernowego szaleństwa i stań do walki z Szeryfem z Miasta Bez Pawia i Krzaczorem Zagłady. Iii-ha!

Ta wersja legendarnej karcianki przeniesie Cię w sam środek znanego z westernów świata Dzikiego Zachodu! Spróbuj sił jako jedna z nowych klas – kowbojbandytaindianin i cwaniak i zostań najszybszym munchkinem w mieście!

Munchkin w westernowych klimatach

Ale kim byliby bohaterowie westernów bez swoich dzielnych koni? Osiodłaj rumaka, skrzyknij pomocników i przemierzaj dziką Amerykę w poszukiwaniu skarbów i poziomów! Uważaj, gdzieś czają się Krzaczor ZagładySzeryf z Miasta Bez Pawia i Skaczący z Rogami!

Munchkin – popularna gra karciana stworzona przez Steve’a Jacksona, wydana przez Steve Jackson Games. Jest parodią sesji gier RPG. Rozgrywa stara się parodiować w humorystyczny sposób sesję, gdzie liczy się pęd ku coraz lepszemu uzbrojeniu postaci i pokonywaniu potężnych przeciwników, którzy stają nam na drodze do zdobycia chwały i bogactwa.
Rozgrywka trwa około godziny, w zależności od graczy (od 3 do 6). Każdy zaczyna z pierwszym poziomem postaci, oraz nie posiada dodatkowo żadnej klasy. Celem gry jest zdobycie 10 poziomu postaci, które otrzymujemy za sprzedawanie przedmiotów oraz pokonywanie potworów. Ostatniego poziomu nie możemy kupić, musi on być zdobyty poprzez ubicie bestii. Gra pełna jest negatywnych interakcji oraz instrukcja wprost zachęca nas do oszukiwania (oczywiście tak, aby nie dać się załapać przez resztę graczy).

Udaj się w świat spaghetti westernów razem z Munchkinami!

Gra karciana Dobry, Zły i Munchkin – Zawartość pudełka:

  • 165 kart do gry (drzwi i skarbów)
  • jedna kość sześciościenna (do wykonywania rzutów)
  • instrukcja

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.