Kart TCG

Wyświetlanie 1–12 z 100 wyników

Karcianki kolekcjonerskie TCG Pokemon, Magic the Gathering CCG, Yu-Gi-Oh! TCG, Dragon Ball, Veto! Największy wybór kart w najlepszych cenach. Uzupełnij swoją kolekcję o niezwykłe i rzadkie karty.

Sklep Queensland Games oferuje graczom i kolekcjonerom możliwość zakupu ogromnej ilości kart kolekcjonerskich, posiadamy w ofercie wiele zestawów, puszek, boosterów.

Karty TCG (Trading Card Games) mają na całym świecie masę wielbicieli. Marki takie jak Pokemon czy Magic The Gathering do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością. Zabawę można rozpocząć od zakupu podstawowych talii, przygotowanych specjalnie pod osoby, które chcą postawić pierwsze kroki w swojej przygodzie z kartami TCG. Jest to też doskonała okazja, by dodać podstawowe karty do swojej kolekcji i systematycznie powiększać ją poprzez zakup specjalnych boosterów.

Karcianki kolekcjonerskie, takie jak chociażby Pokemon TCG to idealna propozycja, którą możemy zaproponować najmłodszym graczom. Wpisz tekst lub użyj istniejącego przykładu. Niewątpliwie jest to dobry sposób by spędzić wolny czas razem z dziećmi. W związku z tym idealnie nadają się na prezent urodzinowy czy na święta.