Gra karciana BANG! IV Edycja Polska

Gra karciana BANG! IV Edycja PolskaGra karciana BANG! IV Edycja Polska
Gra karciana BANG! IV Edycja PolskaGra karciana BANG! IV Edycja Polska

Gra karciana BANG! IV Edycja Polska

51,45 

Brak w magazynie

Gra karciana BANG! IV Edycja Polska

Gra karciana Bang! to dynamiczna gra osadzona w realiach dzikiego, nieokiełznanego zachodu. Każdy z graczy wciela się w jedną z 3 ról: stróża prawa, bandytę lub renegata, a celem jest wyeliminowanie przeciwników. Szczególnie ważnym elementem gry jest fakt, że rola każdego z graczy jest tajna i nigdy nie wiemy kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Gra cechuje się bardzo dużą interakcją pomiędzy graczami, prostymi zasadami i szybką rozgrywką, która nie raz może nas zaskoczyć.

Bang! to niewątpliwie gra która rozkręci każdą imprezę, jest szybka i pełna negatywnej interakcji. Każdy gracz musi stawić czoła niebezpieczeństwom dzikiego zachodu. Trzeba ostrożnie zawierać sojusze, można ufać przede wszystkim sobie, reszta graczy może manipulować i oszukiwać by tylko osiągnąć swój cel.

Celem szeryfa jest pokonanie wszystkich bandytów i renegata, do pomocy ma Zastępców. Bandyci za wszelką cenę chcą wyeliminować szeryfa i jego zastępców. Renegat jako jedyny stara się zostać sam na placu boju. To, komu uda się osiągnąć swój cel zależy od Ciebie! Nie możesz nikomu ufać! Pamiętaj, że wyeliminowanie z gry niewłaściwej osoby nie tylko zmniejszy Twoje szanse na wygraną, ale często też ponosi za sobą poważne konsekwencje.

By wygrać grę, będziesz potrzebować nie tylko retoryki. Musisz uzbroić swoją postać, w tym celu staraj się zdobyć najlepsze karty, baryłka, mustang, oraz winchester zdecydowanie zwiększą Twoją szansę w potyczce z innymi rewolwerowcami.

Dodatkowo grę karcianą Bang! można wzbogacić dodatkami, dzięki czemu zyskacie wiele godzin gry i nowe mechaniki.

Koszulki pasujące do gry karcianej Bang!: standard USA (56x87mm)

Gra karciana Bang! – Zawartość pudełka:

  • 7 kart ról
  • 16 kart bohaterów
  • 7 skrótów zasad
  • 30 żetonów nabojów
  • 80 kart
  • 7 plansz graczy
  • instrukcja
Waga0.5 kg
Producent

BARD CENTRUM GIER

Wiek

8+

Liczba Graczy

4-7

Czas Gry

20-40 minut

Wydanie

Polskie

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.